0
0
Доставка за наш рахунок на замовлення від 5000 грн* Замовлення також можна зробити через Viber|Telegram +380932015701  Доступний безготівковий розрахунок (з ПДВ/без ПДВ)*.  Детальніше

Склянки з подвійним дном, стінками, термосклянки

Код товару: PB-1083818_PG
0
Стакан-заварник ZestGlass Original (оригинальный) стеклянный с металлическим ситечком и силиконовой защитой (оранжевого цвета). Заварник для современного активного образа жизни. Крепкое закаленное стекло с кристальной прозрачностью от турецкой компан..
348грн
Код товару: PB-1083817_PG
0
Стакан-заварник ZestGlass Original (оригинальный) стеклянный с металлическим ситечком и силиконовой защитой (синего цвета). Заварник для современного активного образа жизни. Крепкое закаленное стекло с кристальной прозрачностью от турецкой компании P..
348грн
Склянки з подвійним дном, стінками, термосклянки

Наш магазин пропонує вам широкий вибір склянок з подвійним дном, склянок з подвійними стінками, термоклянок різних розмірів, форм і об’ємів. Широкий асортимент склянок з подвійним дном, склянок з подвійними стінками, термоклянок від найкращих виробників: склянки подвійним дном Wilmax, термоклянки Wilmax, склянки з подвійним дном Ringel, склянки з подвійним дном Lessner та ін.

Відчувайте безпеку та створюйте красу і затишок навколо себе разом з нами!

РозгорнутиЗгорнути