Наша компанія  "YourMarket" - це не просто бізнес, це компанія з душею.  В нашому магазині великий асортимент солодощів та оригінального якісного посуду на подарунок, як професійного, так і для домашнього використання.  Всі наші  постачальники офіційні і весь товар сертифікований та безпечний. Ми любимо нашу роботу та поважаємо наших клієнтів, а тому кожне замовлення ми ретельно перевіряємо, якісно та бережно упаковуємо з урахуванням усіх стандартів кур'єрської служби.

Наше головне завдання полягає в тому, щоб всі наші клієнти отримували хороший сервіс і товар, який замовили, в цілісності! Для цього ми витрачаємо багато нашого часу, так як товар необхідно уважно переглянути, обережно довести до служби доставки, надійно упакувати. Ми цінуємо наш час і час наших покупців. 

З нами працювати безпечно, перед відправкою товар проходить 3 стадії перевірки на наявність дефектів або пошкоджень (на складах імпортерів, в офісі і перед відправкою) При доставці по Україні - кожне замовлення і всі товари якісно упаковуються в залежності від товару (картонна коробка, пінопласт, плівка та інші ущільнювачі). Ми зацікавлені, щоб все доїхало в цілісності й схоронності. Не забувайте, що вантаж завжди додатково страхується за повною вартістю. Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника кур'єрської служби  і складання відповідного акту огляду незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою. Якщо все ж ми десь допустили помилку, будьте впевнені ми її виправимо без скандалів і істерик.

Будемо завжди раді бачити вас серед відвідувачів нашого магазину!

З повагою та найкращими побажаннями, команда магазину YourMarket - подарунки, солодощі, посуд для дому, ресторанів і кулінарних експертів!