Модель:
ROTAPINOX 5 P_FD
Виробник:
Martellato
Склад розміщення:
Склад 4
₴2891.27грн
Дільник для тесту на 5 роликів
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Шприц кондитерський для декорування десертів з насадками серія ProCooking PEM_102
: Матеріал: харчовий пластик Довжина загальна: 150 мм Довжина без насадки шприца:140 ммдіаметр шприца: 30 мм Об'єм шприца: 50 мл Д..
₴74.20грн
Шприц кондитерський для шоколаду і айсинга серія ProCooking PEM_103
: Матеріал: харчовий силікон, харчової пласти, харчова нержавіюча сталь Діаметр верхньої частини:20 мм Діаметр нижній частині:40 м..
₴150.80грн
Набір стеків для моделювання кульок 4 предмета серія ProCooking PEM_1226
Матеріал................................................ Харчова нержавійка + харчовий пластик Довжина загальна ....................
₴112.97грн
Бортик пластиковий для мережив (набір 4 шт) серія ProCooking PEM_1227
Матеріал................................................ Харчовий пластик Бортик великий Довжина ...................................
₴73.18грн
Цвях для формування квітів діаметр шапки 30 мм серія ProCooking PEM_1228
Матеріал .................................................. Високоякісна Харчова нержавіюча сталь Діаметр верхньої частини .........
₴36.65грн