Модель:
PRI1716_FD
Виробник:
G.Benedikt
Склад розміщення:
Склад 4
₴89.17грн

Тип: блюдце. Діаметр -16,5 см. Артикул виробника: PRI1716. Матеріал: Порцеляна. Виробник G. Benedikt. Серія: Прага. Країна виробника: Чехія.

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Блюдце 18 см серія "Pure line" G.Benedikt PUL1817_FD
Для серії Pure line характерна конічна форма тарілки з широким бортом. Також притягує погляд незвичайно скошені салатниці та плоск..
₴123.58грн
Блюдце 15,6 см серія "Stonecast Duck Egg Blue" Churchill SDESCSS1_FD
Стрільце від англійського бренду Churchill серії Stonecast Duck Egg Blue виготовлене із жаростійкої порцеляни. Унікальне забарвлен..
₴227.60грн
Блюдце 11,8 см серія "Stonecast Duck Egg Blue" Churchill SDESESS1_FD
Стрільце від англійського бренду Churchill серії Stonecast Duck Egg Blue виготовлене із жаростійкої порцеляни. Унікальне забарвлен..
₴221.60грн
Блюдце 11,8 см серія "Stonecast Peppercorn Grey" Churchill SPGSESS1_FD
Блюдце кругле Stonecast Peppercorn Grey від англійського виробника Churchill виготовлене з фарфору, декороване вкрапленням та кори..
₴221.60грн
Блюдце 15,6 см серія "Stonecast White Speckle" Churchill SWHSCSS1_FD
Блюдце Stonecast White Speckle від англійського виробника Churchill виготовлене з порцеляни, декороване вкрапленням та коричневим ..
₴227.60грн