Модель:
OPT1714_FD
Виробник:
G.Benedikt
Склад розміщення:
Склад 4
₴84.73грн
Блюдце 14 см серія "Optimo"
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Блюдце 16 см серія "Optimo" G.Benedikt OPT1716_FD
Блюдце 16 см серія "Optimo"..
₴95.09грн
Блюдце 12 см серія "Praha" G.Benedikt PRA1712_FD
Серія Praha це класика у всьому та у кольорі та формі. Порцеляновий посуд Praha – це натхнення для гурманів, які шукають нові смак..
₴59.20грн
Блюдце G.Benedikt Чехія Praha 16,5 см PRI1716 FD
Тип: блюдце. Діаметр -16,5 см. Артикул виробника: PRI1716. Матеріал: Порцеляна. Виробник G. Benedikt. Серія: Прага. Країна виробни..
₴89.17грн
Блюдце 18 см серія "Pure line" G.Benedikt PUL1817_FD
Для серії Pure line характерна конічна форма тарілки з широким бортом. Також притягує погляд незвичайно скошені салатниці та плоск..
₴123.58грн
Блюдце 15,6 см серія "Stonecast Duck Egg Blue" Churchill SDESCSS1_FD
Стрільце від англійського бренду Churchill серії Stonecast Duck Egg Blue виготовлене із жаростійкої порцеляни. Унікальне забарвлен..
₴227.60грн