Модель:
PEM_1495
Виробник:
ProCooking
Склад розміщення:
Склад 2
₴179.12грн
Матеріал .......................................... Харчова нержавіюча стальДлина з ручкою ................................. 450 мм Довжина ручки ..................................... 115 мм Діаметр ручки ................................. 25 мм Серія ............................................... Професійна Колір ................................................. Сталевий Посудомийна машина ................ Та Упаковка ........................................ Целофановий пакет Зберігання в холодильнику ............. Так
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Віночок професійний довжина 500 мм серія ProCooking PEM_1496
Материал .......................................... Пищевая нержавеющая стальДлина с ручкой ................................. 500 ..
₴201.89грн
Віночок довжина 220 мм серія ProCooking PEM_1501
Матеріал: Харчова нержавіюча сталь Довжина загальна:220 мм. Довжина ручки: 90 мм. Форма ручки: Труб-овал.. Довжина робочої частини..
₴45.38грн
Віночок 25 см нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_298
Матеріал ...................................... Харчова нержавіюча стальДлина з ручкою ............................ 250 мм Довжина..
₴67.16грн
Віночок 17,5 см нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_299
. Матеріал: Харчова нержавіюча сталь Довжина з ручкою: 175 мм, Довжина ручки: 120 мм. Форма ручки: Дріт. Довжина робочої частини: ..
₴52.64грн
Віночок силіконовий 30 см серія ProCooking PEM_300
Матеріал .......................................... Харчовий силікон Довжина з ручкою ................................ 300 мм Довж..
₴68.06грн