Модель:
PEM_584
Виробник:
ProCooking
Склад розміщення:
Склад 2
₴397.32грн
Термос рассчитан на объем 800 мл и сможет поддерживать длительное время первоначальную температуру залитой в него жидкости, либо пищи. Несмотря на наличие складывающейся ручки для переноски, конструкция термоса достаточно компактна, а в сочетании с корпусом из прочной нержавеющей стали, обладающей хорошей ударопрочностью, эта модель дает возможность брать ее с собой в любые путешествия. Крышка в виде чашки достаточно хорошо закрывает термос и отлично дополняет функциональность. Цвет стали может быть серебряного либо золотистого оттенка в зависимости от партии.
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Термос для води і їжі 1 л нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_585
Матеріал .......................................................... Харчова нержавійка + харчовий пластик Діаметр верхньої частини..
₴417.34грн
Термос для води і їжі 1,5 л нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_587
Матеріал .......................................................... Харчова нержавійка + харчовий пластик Діаметр верхньої частини..
₴517.32грн
Термос харчовий трисекційний 1,4 л нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_589
Материал ........................................................... Пищевая нержавеющая стальДиаметр верхней части ................
₴510.91грн
Термос харчовий трисекційний 1,5 л нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_590
Материал ..................................................................... Пищевая нержавеющая стальДиаметр верхней части ......
₴533.33грн
Термос металевий 700мл. PETERHOF DK_2619
Бренд: PETERHOF Термос металевий Об'єм: 700 мл.Матеріал: нержавіюча стальколба - нерж.стальКришку можна використовувати як чашкуУп..
₴303.00грн