Модель:
PEM_579
Виробник:
ProCooking
Склад розміщення:
Склад 2
₴276.28грн
Матеріал: Харчова нержавіюча сталь Довжина: 550 мм. Ширина: 250 мм. Висота: 20 мм. Колір: Сталевий. Форма: Овальна. Посудомийна машина: Так. Зберігання в холодильнику: Так.
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Блюдо для риби овальне 60х25 см нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_580
Матеріал: Харчова нержавіюча сталь Довжина: 600 мм Ширина: 250 мм. Висота: 20 мм. Колір: Сталевий. Форма: Овальна. Посудомийна маш..
₴287.38грн
Блюдо для риби овальне 70х26 см нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_591
Матеріал: Харчова нержавіюча сталь Довжина: 700 мм Ширина: 260 мм, Висота: 20 мм. Колір: Сталевий. Форма: Овальна. Посудомийна маш..
₴313.50грн
Рибниця овальна 450*250 мм нержавіюча сталь серія ProCooking PEM_758
Материал .............................................................. Пищевая нержавеющая стальДлина .............................
₴197.34грн