0
0
Доставка за наш счет на заказы от 3000 грн* Заказать можно также через Viber|Telegram  +380932015701 Доступный  безналичный расчет (с НДС / без НДС)*.
Подробнее

Porland Seasons Grey Салатник 160 мм

Отзывы:
(0)
  • Производитель: Porland
  • Модель: 213-368216.G
  • Наличие: Есть в наличии
388грн
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним
Основные характеристики
Все характеристики
Диаметр: 160 мм
Тип: Салатники
Серия: Seasons Grey
Производитель: Porland
Страна-производитель: Туреччина
Оплата и доставка

Программа защиты покупателей. Мы гарантируем возврат средств или отправку аналогичного товара при повреждении его в процессе транспортировки при условии проверки его на почте или при присутствии представителя курьерской службы и составления соответствующего акта осмотра независимо от того оплаченный товар полностью или отправлен наложенным платежом с частичной предоплатой.

  • Обзор товара
  • Характеристики
  • Отзывов (0)

купити посуд порланд

Porland Seasons — приклад високої якості і автентичного дизайну фарфорових виробів

Porland Seasons - приклад високої якості і автентичного дизайну фарфорових виробів

Посуд Porland був повністю розроблений кращими турецькими дизайнерами, котрі мають безліч успіхів в гастрономічній індустрії. Незвичайні форми посуду в поєднанні з багатством натуральних кольорів означають, що страви з лінійки Seasons дозволяють виразити красу і емоції у поданих стравах. Посилаючись на атмосферні явища і елементи, представлені композиції можуть змінити свій характер, а також, в залежності від випадку, досягти традицій, мистецтва і навіть моди.

Посуд Porland був повністю розроблений кращими турецькими дизайнерами, котрі мають безліч успіхів в гастрономічній індустрії

Посуд Porland Seasons виготовлений з глиноземистого фарфору, що характеризується великою кількістю глинозему (більше 30%), що забезпечує неперевершену довговічність. Двоступеневий процес випалу при 1050 °C і 1350 °C робить фарфор стійким до механічних пошкоджень і подряпин.

фарфоровий посуд для ресторанів та кафе Київ

Високоякісний фарфор Porland Seasons — це невичерпне джерело натхнення для шеф-кухарів і любителів гастрономії, які використовують в своїх рецептах останні відкриття експериментальної і молекулярної кухні. Можливість будь-якого поєднання страв створює унікальний дизайн інтер'єру, а також надає характер.

Характеристики
Атрибуты AF
Серия Seasons Grey
Атрибуты AG
Производитель Porland
Страна-производитель Туреччина
Атрибуты
Диаметр 160 мм
Тип Салатники
Отзывов (0)

Нет отзывов о данном товаре.