Модель:
52380-08_FD
Виробник:
Sambonet
Склад розміщення:
Склад 4
₴500.00грн

Вилка столова Laurier від відомої італійської марки Sambone виготовляється з мельхіору та срібла. У цій серії тріумфують пишність і стиль рококо.
Характеристика: довжина 21,1 см

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Виделка десертна срібна "Laurier" Sambonet 52380-26_FD
Вилка десертна Laurier від відомої італійської марки Sambone виробляється з міцного мельхіору та срібла. У цій серії тріумфують пи..
₴435.00грн
Виделка десертна "Ruban Croise" Sambonet 52523-26_FD
Вилка десертна Ruban Croise від відомої італійської марки Sambone виготовляється з нержавіючої сталі. Ця колекція відрізняється ел..
₴215.71грн
Вилка столова "Skin" Sambonet 52535-08_FD
Вилка десертна Ruban Croise від відомої італійської марки Sambone виготовляється з нержавіючої сталі. Ця колекція відрізняється ел..
₴307.84грн
Вилка для риби "Skin" Sambonet 52535-49_FD
Вилка для риби Skin від відомої італійської марки Sambone виготовляється з нержавіючої сталі. Має інтригуючу ручку з квадратною і ..
₴96.00грн
Вилка столова серія "Contour" Arthur Krupp 62611-08_FD
Вилка столова серія "Contour"..
₴133.20грн