Модель:
52535-08_FD
Виробник:
Sambonet
Склад розміщення:
Склад 4
₴307.84грн

Вилка десертна Ruban Croise від відомої італійської марки Sambone виготовляється з нержавіючої сталі. Ця колекція відрізняється елегантним хрестоподібним декором, що втілює класичний стиль. Ця лінійка столових приладів чудово підійде як у повсякденному житті, так і для особливих випадків.

Характеристика: довжина 18,1 см

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Вилка для риби "Skin" Sambonet 52535-49_FD
Вилка для риби Skin від відомої італійської марки Sambone виготовляється з нержавіючої сталі. Має інтригуючу ручку з квадратною і ..
₴96.00грн
Вилка столова серія "Contour" Arthur Krupp 62611-08_FD
Вилка столова серія "Contour"..
₴133.20грн
Виделка для риби серія "Contour" Arthur Krupp 62611-49_FD
Вилка для риби від італійського виробника Arthur Krupp виготовлена ??з нержавіючої сталі 18/10 з глянсовим поліруванням. Виконана ..
₴150.96грн
Вилка для тістечка серія "Contour" Arthur Krupp 62611-55_FD
Вилка десертна від італійського виробника Arthur Krupp виготовлена ??з нержавіючої сталі 18/10 з глянсовим поліруванням. Виконана ..
₴119.51грн
Вилка столова серія "Monika" Arthur Krupp 62613-08_FD
Вилка столова від італійського виробника Arthur Krupp виготовлена ??з нержавіючої сталі 18/10 з глянсовим поліруванням. Виконана у..
₴133.20грн