Модель:
372600_FD
Виробник:
Arcos
Склад розміщення:
Склад 4
₴278.98грн

Вилка для стейка 225 мм. Матеріал: нержавіюча сталь, пресоване дерево. Arcos, Іспанія

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Вилка столова срібна "Laurier" Sambonet 52380-08_FD
Вилка столова Laurier від відомої італійської марки Sambone виготовляється з мельхіору та срібла. У цій серії тріумфують пишність ..
₴500.00грн
Виделка десертна срібна "Laurier" Sambonet 52380-26_FD
Вилка десертна Laurier від відомої італійської марки Sambone виробляється з міцного мельхіору та срібла. У цій серії тріумфують пи..
₴435.00грн
Виделка десертна "Ruban Croise" Sambonet 52523-26_FD
Вилка десертна Ruban Croise від відомої італійської марки Sambone виготовляється з нержавіючої сталі. Ця колекція відрізняється ел..
₴215.71грн
Вилка столова "Skin" Sambonet 52535-08_FD
Вилка десертна Ruban Croise від відомої італійської марки Sambone виготовляється з нержавіючої сталі. Ця колекція відрізняється ел..
₴307.84грн
Вилка для риби "Skin" Sambonet 52535-49_FD
Вилка для риби Skin від відомої італійської марки Sambone виготовляється з нержавіючої сталі. Має інтригуючу ручку з квадратною і ..
₴96.00грн