Модель:
MEL4612_FD
Виробник:
G.Benedikt
Склад розміщення:
Склад 4
₴120.00грн

Призначення: ваза. Вага: 260 г. Форма: овальна. Матеріал: фарфор. Висота, мм: 123. Серія: Melodie. Країна виробника: Чехія. Серію Melodie легко дізнатися серед інших за об'ємним малюнком, зображеним у вигляді музичних хвиль. Окрім ефектного малюнка колекція Melodie виділяється чарівним силуетом. Порцелянова посуд від лінійки Melodie прикрасить сервірування будь-якого столу. G. Benedikt – Чеський бренд, з різним вибором порцелянового посуду. Основна мета G.Benedikt - створення та експорт фарфору для професіоналів у гастрономії – ресторани, кафе ін. Підприємство G.Benedikt займається випуском фарфорової продукції понад 100 років. Фарфор G. Benedikt - це високоякісний, ергономічний, міцний порцеляновий посуд, призначений для професійного сервірування. 

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Кількість: Ваза h 16 см, d 6 см серія "Bossa Nova" Nachtmann 82087_FD
Кількість: Ваза h 16 см, d 6 см серія "Bossa Nova"..
₴466.57грн
Кількість: Ваза h 28 см, d 11 см серія "Bossa Nova" 80727_FD
Кількість: Ваза h 28 см, d 11 см серія "Bossa Nova"..
₴1121.47грн