Способи доставки:

 • Доставка "Нова Пошта" Вартість доставки відповідно до тарифів вантажоперевізника.

  Безкоштовно при вартості замовлення від 2000 грн.  Безкоштовна доставка лише на негабаритні товари до 30 кг.

 • ВАЖЛИВО Про можливість об'єднання обраних товарів в одну посилку необхідно уточнювати у наших менеджерів до оформлення замовлення. Будь ласка, враховуйте цю інформацію під час оформлення вашого замовлення.
 • Термін доставки по Україні від 1 дня - в залежності від регіону доставки.  Ми не несемо відповідальність за зміни термінів доставки з боку перевізника. Тому рекомендуємо обирати бажану дату отримання з запасом хоча б в один день, плануйте свої замовлення завчасно (особливо якщо це свята).

Способи оплати:

 • Післяплата (накладений платіж) за умови часткової передоплати 10% (мінімум 100 грн).

  Оплата замовлення можлива післяплатою при отриманні посилки у вантажоперевізника заумови внесення завдатку в розмірі подвійної вартості доставки товару (мінімальний завдаток 100 грн) При отриманні Вам необхідно буде оплатити: - вартість товару за мінусом внесеної застави; - вартість доставки (перевезення та пакування); - вартість переказу грошей фірмі-відправнику (для різних кур'єр єрських служб % різниться). У кур єрської служби "Нова Пошта" вартість послуги "післясплата / контроль оплати" становить 20 грн + 2% від загальної суми переказу.

 • Повна передоплата за реквізитами продавця

  Передплата на рахунок ПАТ КБ "Приват Банк". Доставку товару і всі супутні витрати оплачуєте при отриманні. Оплата приймається на розрахунковий рахунок IBAN номер UA653052990000026003046304889 Код ЄДРПОУ 3266712845 Фізична особа — підприємець Костюк Юлія Олексіївна.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець. Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні! Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його поштою і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою. У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію. Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні. Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектації, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.