Модель:
P006MC_FD
Виробник:
The Bars
Склад розміщення:
Склад 4
₴33.30грн

Тип: гейзер барний Матеріал: пластик Виробник: The Bars (Італія) Гейзер дозволяє акуратно наливати спиртні напої, зберігати вміст у пляшках, запобігаючи випаруванню та потраплянню будь-яких сторонніх предметів типу пилу або дрібних комах. Адже для приготування коктейлю на барі потрібна невелика кількість інгредієнта, тому пляшки з вмістом залишаються відкоркованими. Щоразу відкручувати кришку – незручно та накладно за часом. Для зручності був винайдений барний гейзер. Спеціальний носик дозволяє наливати лікери та інші напої тонким струмком, тому цей пристрій є не тільки надійним для зберігання дорогого вмісту, але й зручним під час безпосереднього приготування. Щільна гумка герметично закриває шийку, а найчастіше розбірна конструкція робить її дуже зручною для миття.

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Гейзер пластиковий The Bars Італія золотий, P006MG FD
Тип: гейзер барний Матеріал: пластик Виробник: The Bars (Італія) Гейзер дозволяє акуратно наливати спиртні напої, зберігати вміст ..
₴33.30грн
Гейзер пластиковий The Bars Срібний Італія, P006MS FD
Тип: гейзер барний Матеріал: пластик Виробник: The Bars (Італія) Гейзер дозволяє акуратно наливати спиртні напої, зберігати вміст ..
₴18.00грн
Пляшка із гейзером 1 л прозора (зелена кришка) The Bars PM01G_FD
Пляшка прозора з гейзером The Bars - це один із аксесуарів для бару, призначений для приготування та зберігання різних міксів. Пля..
₴244.94грн
Пляшка із гейзером 1 л прозора (бронзова кришка) The Bars PM01MC_FD
Пляшка прозора з гейзером The Bars - це один із аксесуарів для бару, призначений для приготування та зберігання різних міксів. Пля..
₴271.21грн
Пляшка з гейзером 1 л прозора (золота кришка) The Bars PM01MG_FD
Пляшка прозора з гейзером The Bars - це один з аксесуарів для бару, призначений для приготування та зберігання різних міксів. Пляш..
₴271.21грн