Модель:
PPT 12/18_FD
Виробник:
Martellato
Склад розміщення:
Склад 4
₴360.38грн

Проблема рівно порізати торт на порції однакового розміру на святі або щоранку у вашому кафе-кондитерській більше не буде такою важкою. Дільник для торта допоможе нанести розмітку на великі та маленькі торти на 12 або 16 ідеально пропорційних шматочків. Все що вам залишиться – це розрізати частування ножем по залишених борозенках. Матеріал: пластик. Ріже кількість порцій: 12 або 18. Країна-виробник: Італія.

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Дільник для тесту Martellato RPL 6_FD
Країна виробництва: Італія. Торгова марка Martellato. Серія: Дільники та ножі. К-ть в упаковці, шт.: 1. Вага упаковки, кг: 0.08. Ш..
₴281.57грн
Дільник для тесту Martellato RPL12INOX_FD
Країна виробництва: Італія. Торгова марка Martellato. Артикул: RPL12INOX. Серія: Дільники та ножі. К-ть в упаковці, шт.: 1. Вага у..
₴2362.08грн
Дільник "Виноград" h=40,30 мм Martellato TPG 14_FD
Країна виробництва: Італія. Торгова марка Martellato. Серія: Форми із пластмаси. К-ть в упаковці, шт.: 1. Форма: Виноград. Діаметр..
₴60.00грн
Дільник вирубування "Півмісяць" 6,5 х4 см Martellato TPG 15_FD
Країна виробництва: Італія. Діаметр: 65 мм, висота: 40 мм. Торгова марка Martellato. Серія: Форми із пластмаси. К-ть в упаковці, ш..
₴60.00грн
Дільник "Квадрат" h=40,30 мм Martellato TPG 5_FD
Країна виробництва: Італія. Торгова марка Martellato. Серія: Форми із пластмаси. К-ть в упаковці, шт.: 1. Форма: Квадрат. Висота, ..
₴248.64грн