Модель:
NSA H 25_FD
Виробник:
Martellato
Склад розміщення:
Склад 4
₴696.34грн

Країна виробник: Італія

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Стрічка пакувальна h 45 мм Martellato NSA H 45_FD
Пакувальна стрічка h 45 мм..
₴970.14грн
Трафарет для шоколаду "Ніж" 12 шт. Martellato PMKNIFE_FD
Трафарет для компліментів "Ніж" 20х130мм h1, 5мм, 12 осередків, блістер 295х200мм. Івиготовлений з еластичного пластику. < p>Країн..
₴210.00грн
Грати для глазурування Martellato Італія 40х60 см прямокутні PR40x60 FD
Характеристики Призначення: Ґрати для охолодження та глазування кондитерських виробів Виробник Martellato Країна виробник Італія Р..
₴936.47грн
Грати для глазурування Martellato Італія 40 см кругла PR40 FD
Характеристики Призначення: Ґрати для охолодження та глазування кондитерських виробів Виробник Martellato Країна виробник Італія Д..
₴671.18грн