Модель:
H8719_FD
Виробник:
Arcoroc
Склад розміщення:
Склад 4
₴178.34грн

Виробник Arcoroc. Країна виробництва Франція. Висота 2,5 см. Матеріал склокераміки. Вид товару блюдце. Серія: Intensity Fjords. Розмір: 170х275 мм. Починаючи з 1963 року, завод Arcoroc випускає високоякісний ударостійкий скляний посуд для барів, ресторанів, офісів, а також для дому. Асортимент компанії Arcoroc – це понад 900 позицій, і цей виробник пропонує представникам готельного та ресторанного бізнесу комплексну лінію продукції: столовий посуд + скло + додаткові аксесуари. Багато серій Arcoroc гартуються. Такий посуд легко переносить значні температурні перепади і витримує перепади до 135 °С. В той час, як звичайний незагартований посуд — до 70—80 °С. У такий загартований посуд у п'ять разів міцніший за звичайний посуд зі скла, а це зменшує витрати власників ресторанів та готелів на покупку посуду через бій та сколи в процесі роботи. Крім того, гартування дає можливість виробляти елегантний посуд з тонкого скла, міцний і міцніший, ніж посуд зі звичайного скла

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Блюдце 16 см серія "Intensity WILLOW" Arcoroc H9625ВП_FD
Блюдце 16 см серія "Intensity WILLOW"..
₴45.00грн
Блюдце EBONY 12 см серія "Life style" G.Benedikt LSE1712_FD
Блюдце EBONY 12 см серія "Life style"..
₴145.78грн
Блюдце NATURAL 12 см серія "Life style" G.Benedikt LSN1712_FD
Блюдце NATURAL 12 см серія "Life style"..
₴102.86грн
Блюдце NATURAL 13 см серія "Life style" G.Benedikt LSN1713_FD
Блюдце NATURAL 13 см серія "Life style"..
₴114.70грн
Блюдце NATURAL 15 см серія "Life style" G.Benedikt LSN1715_FD
Блюдце NATURAL 15 см серія "Life style"..
₴119.51грн