Модель:
H8599ВП_FD
Виробник:
Arcoroc
Склад розміщення:
Склад 4
₴45.00грн

Виробник Arcoroc. Країна виробництва Франція. Висота 1 см. Матеріал Zenix. Вид товару Блюдце. Серія: Intensity ANTIK. Діаметр 160мм. Матеріал Zenix виконаний зі сплаву мінеральної сировини та глини, отриманого за високих температур, завдяки цьому посуд витримує сильні механічні дії. Посуд із матеріалу Zenix втричі стійкіший до механічних впливів, ніж міцна порцеляна. ZENIX - поєднання естетичних якостей фарфору та ударостійкого загартованого скла. Жодних сколів, ніяк подряпин, не містить свинцю і важких металів, посуд має шовковисту на дотик абсолютно гладку поверхню!

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Блюдце 170х275 мм серія "Fjords" Arcoroc H8719_FD
Виробник Arcoroc. Країна виробництва Франція. Висота 2,5 см. Матеріал склокераміки. Вид товару блюдце. Серія: Intensity Fjords. Ро..
₴178.34грн
Блюдце 16 см серія "Intensity WILLOW" Arcoroc H9625ВП_FD
Блюдце 16 см серія "Intensity WILLOW"..
₴45.00грн
Блюдце EBONY 12 см серія "Life style" G.Benedikt LSE1712_FD
Блюдце EBONY 12 см серія "Life style"..
₴145.78грн
Блюдце NATURAL 12 см серія "Life style" G.Benedikt LSN1712_FD
Блюдце NATURAL 12 см серія "Life style"..
₴102.86грн
Блюдце NATURAL 13 см серія "Life style" G.Benedikt LSN1713_FD
Блюдце NATURAL 13 см серія "Life style"..
₴114.70грн