Модель:
CHB1816_FD
Виробник:
G.Benedikt
Склад розміщення:
Склад 4
₴87.00грн

Серія Le Choco припаде до смаку любителям вишуканого, елегантного професійного фарфорового посуду. На вибір представлений посуд білого, коричневого та чорного кольору. Блюдце серії Le Choco підійде для кавової чашки CHC0815. G.Benedikt – Чеська компанія, з різноманітним асортиментом професійного фарфорового посуду, займається виробництвом та експортом порцеляни понад 100 років. Головним напрямком бренду є вся гастрономія - ресторани, кафе ін. Виробник Бенедикт випускає ергономічний, високоякісний фарфоровий посуд, стійкий до зносу, поєднує в собі традиційність із сучасними напрямками. Економія місця, ергономічна під час перевезення. Лінійки порцеляни можна доповнювати. Дозволяється мити в посудомийних машинах. Відповідає санітарно-гігієнічним стандартам. Підходить для мікрохвильових печей. Жаростійкість. Метод вплавлення збереже нанесений рисунок.Технічні характеристики: Матеріал: фарфор. Форма: кругла Серія: Le Choco brun. Діаметр: 160 мм. Висота: 16 мм. Вага: 215 г. Країна виробника: Чехія. Серія 

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Блюдце 11 см серія Le Choco noir G.Benedikt CHN1711_FD
Серія Le Choco припаде до смаку любителям вишуканого, елегантного професійного фарфорового посуду. На вибір представлений посуд бі..
₴80.00грн
Блюдце 16 см серія Le Choco noir G.Benedikt CHN1816_FD
Серія Le Choco припаде до смаку любителям вишуканого, елегантного професійного фарфорового посуду. На вибір представлений посуд бі..
₴100.00грн
Блюдце 17 см серія "Essklasse" декор X8500 G.Benedikt ESS1717-X8500_FD
Блюдце 17 см серія "Essklasse" декор X8500..
₴79.00грн
Блюдце 15,5 см серія "Excellency" G.Benedikt EXL1715_FD
Стрільце діаметром 15,5 см. Серія Excellency – вишукана, витончена колекція, чіткий силует якої без зайвих ліній гармонійно поєдну..
₴82.51грн
Блюдце 14 см колір темно-сірий, серія "Granit" (без глазурування) G.Benedikt G4Q1714_FD
Блюдце 14 см колір темно-сірий, серія "Granit" (без глазурування)..
₴168.72грн