Модель:
SDESCSS1_FD
Виробник:
Churchill
Склад розміщення:
Склад 4
₴254.91грн

Стрільце від англійського бренду Churchill серії Stonecast Duck Egg Blue виготовлене із жаростійкої порцеляни. Унікальне забарвлення захищене прозорою глазур'ю, воно не блякне з часом, не стирається в посудомийній машині і не знебарвлюється при використанні в мікрохвильовій печі. Краї не сколюються. Міцність та довговічність даного посуду розрахована на щоденне інтенсивне використання. Забезпечує збереження температури страви. Застосовується для сервірування столів у пабах, кафе, готелях, ресторанах чи вдома. Характеристика: Діаметр, мм: 156. Переваги: ??Матеріал: високоякісна глазурована фарфор. Незвичайний дизайн. Краї не сколюються. Тривалий термін служби. Підходить для посудомийної машини. Можна використовувати в мікрохвильовій печі.

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Блюдце 11,8 см серія "Stonecast Duck Egg Blue" Churchill SDESESS1_FD
Стрільце від англійського бренду Churchill серії Stonecast Duck Egg Blue виготовлене із жаростійкої порцеляни. Унікальне забарвлен..
₴248.19грн
Блюдце 11,8 см серія "Stonecast Peppercorn Grey" Churchill SPGSESS1_FD
Блюдце кругле Stonecast Peppercorn Grey від англійського виробника Churchill виготовлене з фарфору, декороване вкрапленням та кори..
₴248.19грн
Блюдце 15,6 см серія "Stonecast White Speckle" Churchill SWHSCSS1_FD
Блюдце Stonecast White Speckle від англійського виробника Churchill виготовлене з порцеляни, декороване вкрапленням та коричневим ..
₴254.91грн
Блюдце 12 см серія "Country Range" G.Benedikt TRY1712_FD
Країна виробництва: Чехія. Торгова марка: G.Benedikt. Серія: Country Range. Висота, мм: 19. Діаметр, мм: 120. Призначення: Блюдце...
₴74.18грн
Блюдце 14,5 см серія Ameryka 112_FD
Блюдце 14,5 см, серія Ameryka..
₴33.60грн