Модель:
MEL1714_FD
Виробник:
G.Benedikt
Склад розміщення:
Склад 4
₴36.00грн

Призначення: блюдце. Вага: 200 г. Діаметр: 142 мм. Матеріал: фарфор. Висота, мм: 19. Серія: Melodie. Країна виробника: Чехія. Блюдце G.Benedikt серії Melodie підійде для кавової чашки Melodie MEL0217. Серію Melodie легко дізнатися серед інших за об'ємним малюнком, зображеним у вигляді музичних хвиль. Окрім ефектного малюнка колекція Melodie виділяється чарівним силуетом. Порцелянова посуд від лінійки Melodie прикрасить сервірування будь-якого столу. G. Benedikt – Чеський бренд, з різним вибором порцелянового посуду. Основна мета G.Benedikt - створення та експорт фарфору для професіоналів у гастрономії – ресторани, кафе ін. Підприємство G.Benedikt займається випуском фарфорової продукції понад 100 років. Фарфор G. Benedikt - це високоякісний, ергономічний, міцний фарфоровий посуд,

Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Блюдце 16,5 см серія "Melodie" G.Benedikt MEL1716_FD
Призначення: блюдце. Вага: 250 г. Діаметр: 165 мм. Матеріал: фарфор. Висота, мм.: 24. Серія: Melodie. Країна виробника: Чехія. Блю..
₴48.00грн
Блюдце 15,6 см колір Sapphire Blue серія "MONOCHROME" Churchill MOMBCSS1_FD
Блюдце 15,6 см колір Sapphire Blue серія "MONOCHROME"..
₴221.60грн
Блюдце 15,6 см колір Cinnamon Brown серія "MONOCHROME" Churchill MOVCCSS1_FD
Блюдце 15,6 см колір Cinnamon Brown серія "MONOCHROME"..
₴221.60грн
Блюдце 11,8 см колір Cinnamon Brown серія "MONOCHROME" Churchill MOVCESS1_FD
Блюдце 11,8 см колір Cinnamon Brown серія "MONOCHROME"..
₴215.20грн
Блюдце 14 см серія "Optimo" G.Benedikt OPT1714_FD
Блюдце 14 см серія "Optimo"..
₴84.73грн