Модель:
PEM_1479
Виробник:
ProCooking
Склад розміщення:
Склад 2
₴53.87грн
Матеріал .................................... Харчовий пластик Довжина .......................................... 245 мм Ширина ....................................... 70 мм Ширина нарізки ......................... 7 мм Колір ............................................. Жовтий Упаковка ...................................... Блістер
Відгуків: 0

Немає відгуків про цей товар.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Програма захисту наших покупців:


Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

Ми гарантуємо повернення коштів або відправку аналогічного товару при пошкодженні його в процесі транспортування за умови перевірки його на пошті або за присутності представника
кур'єрської служби і складання відповідного акту незалежно від того оплачений товар повністю або відправлений післяплатою з частковою передоплатою.
У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання, склавши акт огляду або претензію.

Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення.


Гарантія:

Гарантія 14 днів - повернення товару згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Доставку оплачує покупець.

Схожі товари
Ніж для шкірки довжина 175 мм, серія ProCooking PEM_1530
Матеріал ................................. Харчова нержавіюча сталь Довжина загальна ........................... 175 мм Довжина ру..
₴103.49грн
Овощечистка нержавіюча L 180 мм EMP_9593 серія ProCooking PEM_1534
Характеристики Матеріал ................................. Харчова нержавіюча стальДлина загальна ........................... 180 м..
₴152.47грн
Ніж для серцевини довжина 210 мм серія ProCooking PEM_1539
Матеріал ..................................... Харчова нержавіюча стальДлина ........................................ 210 мм Довжи..
₴134.04грн
Пристосування для очищення ананаса серія ProCooking PEM_1540
Матеріал: Харчова нержавіюча сталь+пластик. Довжина загальна: 250 мм. Діаметр робочої частини: 80 мм. Діаметр внутриней робочої ча..
₴217.62грн
Ніж для овочів довжина 210 мм серія ProCooking PEM_1545
Матеріал ................................. Харчова нержавіюча сталь Довжина загальна ........................... 210 мм Довжина ру..
₴99.18грн